• Ebask.com (+90) 362 231 5507
  • Ebask.com
* Türkiye'nin her yerine kargo bedava! *
Hakkımızda

Ebaskim.com, Türkiye’nin dünyaya ulaşan bir online matbaasıdır. Online matbaacılık baskı ile ilgili her türlü işlemi oturduğunuz yerden,her hangi bir matbaaya gitmeden sistem üzerinden sipariş vererek hizmet alacağınız güvenli ve gelişmiş hayatı kolaylaştıran bir sistemdir.

Ebaskim.com ,üstün baskı kalitesiyle ve ‘’baskımız dünyaya ulaşıyor’’sloganıyla 2017 yılında kuruldu.Online matbaa Ebaskim.com’la baskı işlemlerinizi zaman kaybetmeden pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online matbaa Ebaskim .com’la ister tasarımlarınızı kendiniz düzenleyebilir,isterseniz profesyonel tasarım hizmetimizden yararlanarak her türlü dijital ortamdan sipariş vererek kaliteli baskı ile temin edebilirsiniz.

Ebaskim.com yeni nesil matbaacılık olan online matbaadır. Ücretsiz kargo hizmetimizle baskı işlemi yapmak istediğiniz her türlü ürünü istediğiniz boyut ve adet olarak en uygun fiyat seçeneğiyle güvenli bir şekilde teslimini sağlayan online matbaayız.

Ebaskim.com,profesyonel grafik tasarım ekibi,kargo takip ekibi, çözüm merkezi ekibi,canlı destek ile baskı ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmet sunmaktadır.Online matbaa Ebaskim.com’da sipariş vermek çok kolay olup, siparişlerinizi her aşamasında takip edebilecek,mail ve sms yoluyla bilgilendirileceksiniz. Ebaskim.com’da üyelik sistemi mevcut olup ,üyeliğin getirdiği avantajlardan yaralanabilirsiniz.Baskı ihtiyaçlarınızda hayatınızı kolaylaştıran Ebaskim.com yeni nesil matbaacılığın güvenli adresidir.Kurumsal ve bireysel işlemlerinizde, yada ölümsüzleştirmek istediğiniz özel günlerinize ait kaliteli baskıları size ulaştıran online matbaa olarak gururla himet vermekteyiz.Geniş ürün yelpazesi ile baskımız dünyaya ulaşmaktadır.

Güvenli AlışverişBütün Yerli Kredi Kartlarına Taksit


Doğru Baskı


Sorunsuz İletişim