• Ebask.com (+90) 362 231 5507
  • Ebask.com
* Türkiye'nin her yerine kargo bedava! *
Broşür Baskı
Broşür Baskı - Ebaskim.com
Broşür Baskı - Ebaskim.com
Broşür Baskı - Ebaskim.com
Broşür Baskı - Ebaskim.com
İleri
Onaylandıktan sonra baskılar ne zaman elimde olur ?
Tasarım Süresi
Tasarım Süresi :
1-7 İş Günü
Üretim Süresi
Üretim Süreci :
4-5 İş Günü
Kargo Süresi
Kargo Süresi :
1-3 İş Günü
Eğer tasarımınız hazırsa 24 saatte onaylanıp hemen baskıya gider.

Broşür Baskı

Uyarılar - Ebaskim.com

150 gramaj kağıtta kırım yerinde çatlamalar görülebilir, selefonlu tercih etmenizi öneririz.

  • Renk:4 Renk CMYK
KDV Dahil :
TL
Broşür Hakkında

Broşürler, ürün, kişi,kurum ve yapılmak istenen işin tanımı hakkında genel bilgi içeren baskılardır.Broşür amaçlanan tanıtımın ilginç ya da önemli özelliklerini ön plana çıkartır.Broşür açıklayıcı,dikkat çekici, bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı materyallerdir. Broşürler reklam için çok etkili olup, bir firmayı ürünü veya hizmetin tanıtımını, reklamını yapmak için hazırlanır. Broşür taslakları genellikle A3 A4 ve A5 ebatlarında olur. Broşür seçiminde önemli olan az yer kaplaması ve ürünlerin bir bakışta algılanmasıdır. Broşürlerde çeşitli resim, grafik ve tanıtımlara yer verilebilir. Geniş anlamda insanlara hitap eden bilgiler sunmaktadır. Sloganlar ve insanları kendisine çeken tanıtımların broşürlerde yer alması mümkündür. Uzun dille yazılan broşürler insanları bunaltabilir.Genelde broşürler kısa tutularak insanlara görsellerle bir şeyler anlatılmak istenir.Online matbaacılık ile artık broşür bastırmak çok kolay. Bastırmak istediğiniz, broşürün tasarımını ister kendiniz yapabilir veya ebaskim.com tasarımcılarından destek alarak broşürlerinizi kaliteli bir şekilde bastırabilirsiniz. Zamanında teslimat farkıyla online matbaacılıkta ebaskim.com sizlere hizmet için hazırdır.

Neden Ebaskim.com ?

ebaskim.com üzerinden online siparişlerinizi vermek istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok basit. Baskıya hazır olan tasarımınızı, uygun formata getirdikten sonra ebaskim.com’ a iletebilirsiniz. Online matbaa hizmeti sayesinde, ürününüz dilediğiniz şekilde adresinize ulaşacaktır. Profesyonel kadrosuyla her zaman sizlere yardımcı olacak olan ebaskim.com ekibi, istek ve taleplerinize değer verir ve sonuçlardan memnun kalmanızı sağlar. Türkiye’nin en iyi online matbaası ebaskim.com’ un sunduğu ücretsiz kargo, iade garantisi ve birçok avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tasarım Hizmet Şartları

Lütfen tasarım hizmetinin kayıt ve koşullarını dikkatle okuyun. Herhangi bir sorunuz varsa, cep telefonu aracılığıyla müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilir veya bize bir araştırma gönderebilirsiniz.

Tasarım Hizmetleri Kullanım Koşulları

Bastırmak istediğiniz ürün siparişini onayladıktan ve ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra İstediğiniz tasarımı elde etmek için mail adresinize bir resim alacaksınız.

Bu tasarımı beğenmediğiniz takdirde size bir farklı renk ve bir farklı tasarım daha hazırlayarak ek bir ücret talep etmeden resim olarak göndereceğiz.

Tasarımcılarımızla e-posta yolu ile bağlantı kurabilirsiniz.

Bu koşullar dışındaki tasarım talepleriniz aynı tasarım ücreti ile ücretlendirilecektir.

Tasarımınızı onayladığınızda hemen baskı sürecine gidilecektir.

Teslim tarihi tasarım sonuçlandırma süresi ve üretim süresi ile hesaplanır..

Ne kadar sürer?

Tasarımınız onay sürecinden sonra 1-7 gün içerisinde işleme konulacaktır.

Ebaskım ile Tasarım hizmetleri şunları içermez:

- Grafik tasarım hizmetleri, simgeler ve logolar sağlanmaz.

- Metin içeriği yok. Metin yazdırmaya hazır olmalıdır.

Kargo

Ebaskim.com siparişlerinizi ARAS KARGO ile tüm Türkiye'ye ücretsiz gönderir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içerisinde elinize ulaşır.Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi [email protected] adresinden, 0362 234 2434 numaralı telefondan veya canlı destek üzerinden bildirebilirsiniz. Siparişinizin baskı süreçleri ile ilgili tüm bilgilendirmeler anlık olarak e-posta adresinize yapılır. Dokümanınız onaylandıktan ve baskıya alındıktan sonra siparişinizin üretimine başlandığına dair bilgilendirme alırsınız. Üretim aşamasına gelmeden önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

İade Şartları

Siparişinizin baskı kalitesinden mennun kalmamanız halinde, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 14 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili talebiniz üzerine, Satış Sonrası Destek ekibimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizinle irtibata geçerek, ürüne ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sonucunda, üretim kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz yeniden basılacak ve adresinize gönderilecektir. Kişiye özel baskılı ürünlerde cayma hakkı ve iade imkanı bulunmamaktadır.

İade İşlemleri

Üretim hatası kaynaklı iade işlemleriniz için, ürünü Aras Kargo ile aşağıdaki adrese 'Karşı Ödemeli' olarak göndermeniz gerekmektedir. EBASKIM.COM ŞAHIS ŞİRKETİ

Kılıçdede Mah. Ülkem Sk. NO:8 Borkonut NİŞ İş Merkezi A Blok D:51, 55060 İlkadım/Samsun

Ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda, kredi kartınıza veya havale ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza 3 iş günü içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilir. Ancak ödemenin hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak birkaç gün alabilir. Üründe herhangi bir üretim hatası bulunmaması halinde, ürününüz 'Karşı Ödemeli' olarak kayıtlı adresinize yeniden gönderilecektir.

Teslimat

Siparişinize ait faturanız kolinin üzerinde yer almaktadır. Siparişinizde teslimat sırasında hasar oluşmuş (yırtık, çatlak, vs.) veya eksik ürün olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutulmaması halinde hasarlı siparişinizi teslim almadan iade ediniz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda 0362 234 2434 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tasarım Şablonları İndirin :
sayfa-1-4-5.psd sayfa-2-3-6.psd on-arka.psd on-arka.psd dis-sayfa-1-5-6.psd ic-sayfa-2-3-4.psd sayfa-2-3-6.psd sayfa-1-4-5.psd ic-sayfalar.psd on-arka.psd ic-sayfalar.psd ic-sayfalar.psd ic-sayfalar.psd on-arka.psd
on-arka.ai ic-sayfalar.ai sayfa-2-3-6.ai sayfa-1-4-5.ai ic-sayfalar.ai on-arka.ai 290x202mm-a4-ccift-kirim-brosur.ai dis-sayfa-1-5-6.ai 202x290mm-a4-tek-kirim-brosur.ai 202x202mm-tek-kirim-brosur.ai
on-arka.pdf on-arka.pdf ic-sayfalar.pdf sayfa-1-4-5.pdf sayfa-2-3-6.pdf on-arka.pdf ic-sayfalar.pdf ic-sayfa-2-3-4.pdf dis-sayfa-1-5-6.pdf ic-sayfalar.pdf on-arka.pdf ic-sayfalar.pdf sayfa-1-4-5.pdf sayfa-2-3-6.pdf

Tasarım dosyalarınızı, ürünü sepete attıktan sonra (Pdf, psd, ai) formatlarında sitemize yükleyebilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır.

Güvenli AlışverişBütün Yerli Kredi Kartlarına Taksit


Doğru Baskı


Sorunsuz İletişim