• Ebask.com (+90) 362 231 5507
  • Ebask.com
* Türkiye'nin her yerine kargo bedava! *
Ayaklı Reklam Panosu
Ayaklı Reklam Panosu - Ebaskim.com
Ayaklı Reklam Panosu - Ebaskim.com
Ayaklı Reklam Panosu - Ebaskim.com
İleri
Onaylandıktan sonra baskılar ne zaman elimde olur ?
Tasarım Süresi
Tasarım Süresi :
1-7 İş Günü
Üretim Süresi
Üretim Süreci :
4-5 İş Günü
Kargo Süresi
Kargo Süresi :
1-3 İş Günü
Eğer tasarımınız hazırsa 24 saatte onaylanıp hemen baskıya gider.

Ayaklı Reklam Panosu

Uyarılar - Ebaskim.com

Bu Ürünün Uyarı Yoktur !

  • Kesim:Düz
    Baskı:4+0 Tek Yüz Baskı
    Malzeme:3 mm. Foreks Üzeri Folyo Sıvama
KDV Dahil :
TL
Ayaklı Reklam Panosu Hakkında

Firmanızı ve ürününüzün tanıtımında kullanılan en etkili reklam ürünüdür. Ebaskim.com’ dan sizlere en kaliteli ve en uygun fiyata sunmaktadır. Ayaklı Reklam ürünleri sizlere en kısa sürede ulaştırmayı hedeflemektedir. Ayaklı Reklam Pano alanları 21x29 cm(A4) 29,7x42 cm (A3) 35x50cm, 50x70 cm 70x100 cm ölçülerinde sizlere seçenek sunmaktayız. Ürünlerimiz mat ve parlak Ayaklı Reklam Panolarımız mat ve parlak malzemelerden yapılmaktadır. ebaskim.com sizlere online matbaa hizmetleriyle ivedi bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca Ayaklı Reklam Panolarının reklam afiş tasarımları ve baskıları için ebaskim.com’ da online matbaa sizlere destek ve hizmet vermektedir. ebaskim.com üzerinden online siparişlerinizi vermek istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok basit. Baskıya hazır olan tasarımınızı, uygun formata getirdikten sonra ebaskim.com’ a iletebilirsiniz. Online matbaa hizmeti sayesinde, ürününüz dilediğiniz şekilde adresinize ulaşacaktır. Profesyonel kadrosuyla sizlere her zaman yardımcı olacak olan ebaskim.com ekibi, istek ve taleplerinize değer verir ve sonuçlardan memnun kalmanızı sağlar. Türkiye’nin en iyi online matbaası ebaskim.com’ un sunduğu ücretsiz kargo, iade garantisi ve birçok avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Neden Ebaskim.com ?

ebaskim.com üzerinden online siparişlerinizi vermek istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok basit. Baskıya hazır olan tasarımınızı, uygun formata getirdikten sonra ebaskim.com’ a iletebilirsiniz. Online matbaa hizmeti sayesinde, ürününüz dilediğiniz şekilde adresinize ulaşacaktır. Profesyonel kadrosuyla her zaman sizlere yardımcı olacak olan ebaskim.com ekibi, istek ve taleplerinize değer verir ve sonuçlardan memnun kalmanızı sağlar. Türkiye’nin en iyi online matbaası ebaskim.com’ un sunduğu ücretsiz kargo, iade garantisi ve birçok avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tasarım Hizmet Şartları

Lütfen tasarım hizmetinin kayıt ve koşullarını dikkatle okuyun. Herhangi bir sorunuz varsa, cep telefonu aracılığıyla müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilir veya bize bir araştırma gönderebilirsiniz.

Tasarım Hizmetleri Kullanım Koşulları

Bastırmak istediğiniz ürün siparişini onayladıktan ve ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra İstediğiniz tasarımı elde etmek için mail adresinize bir resim alacaksınız.

Bu tasarımı beğenmediğiniz takdirde size bir farklı renk ve bir farklı tasarım daha hazırlayarak ek bir ücret talep etmeden resim olarak göndereceğiz.

Tasarımcılarımızla e-posta yolu ile bağlantı kurabilirsiniz.

Bu koşullar dışındaki tasarım talepleriniz aynı tasarım ücreti ile ücretlendirilecektir.

Tasarımınızı onayladığınızda hemen baskı sürecine gidilecektir.

Teslim tarihi tasarım sonuçlandırma süresi ve üretim süresi ile hesaplanır..

Ne kadar sürer?

Tasarımınız onay sürecinden sonra 1-7 gün içerisinde işleme konulacaktır.

Ebaskım ile Tasarım hizmetleri şunları içermez:

- Grafik tasarım hizmetleri, simgeler ve logolar sağlanmaz.

- Metin içeriği yok. Metin yazdırmaya hazır olmalıdır.

Kargo

Ebaskim.com siparişlerinizi ARAS KARGO ile tüm Türkiye'ye ücretsiz gönderir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içerisinde elinize ulaşır.Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi [email protected] adresinden, 0362 234 2434 numaralı telefondan veya canlı destek üzerinden bildirebilirsiniz. Siparişinizin baskı süreçleri ile ilgili tüm bilgilendirmeler anlık olarak e-posta adresinize yapılır. Dokümanınız onaylandıktan ve baskıya alındıktan sonra siparişinizin üretimine başlandığına dair bilgilendirme alırsınız. Üretim aşamasına gelmeden önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

İade Şartları

Siparişinizin baskı kalitesinden mennun kalmamanız halinde, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 14 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili talebiniz üzerine, Satış Sonrası Destek ekibimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizinle irtibata geçerek, ürüne ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sonucunda, üretim kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz yeniden basılacak ve adresinize gönderilecektir. Kişiye özel baskılı ürünlerde cayma hakkı ve iade imkanı bulunmamaktadır.

İade İşlemleri

Üretim hatası kaynaklı iade işlemleriniz için, ürünü Aras Kargo ile aşağıdaki adrese 'Karşı Ödemeli' olarak göndermeniz gerekmektedir. EBASKIM.COM ŞAHIS ŞİRKETİ

Kılıçdede Mah. Ülkem Sk. NO:8 Borkonut NİŞ İş Merkezi A Blok D:51, 55060 İlkadım/Samsun

Ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda, kredi kartınıza veya havale ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza 3 iş günü içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilir. Ancak ödemenin hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak birkaç gün alabilir. Üründe herhangi bir üretim hatası bulunmaması halinde, ürününüz 'Karşı Ödemeli' olarak kayıtlı adresinize yeniden gönderilecektir.

Teslimat

Siparişinize ait faturanız kolinin üzerinde yer almaktadır. Siparişinizde teslimat sırasında hasar oluşmuş (yırtık, çatlak, vs.) veya eksik ürün olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutulmaması halinde hasarlı siparişinizi teslim almadan iade ediniz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda 0362 234 2434 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tasarım Şablonları İndirin :
50x70cm-foreks-ayakli-pano.psd 35x50cm-foreks-ayakli-pano.psd 41x29-foreks-ayakli-pano.psd a4-foreks-ayakli-pano.psd 70x100cm-foreks-ayakli-pano.psd
a4-foreks-ayakli-pano.ai 70x100cm-foreks-ayakli-pano.ai 50x70cm-foreks-ayakli-pano.ai 41x29-foreks-ayakli-pano.ai 35x50cm-foreks-ayakli-pano.ai
a4-foreks-ayakli-pano.pdf 70x100cm-foreks-ayakli-pano.pdf 50x70cm-foreks-ayakli-pano.pdf 41x29-foreks-ayakli-pano.pdf 35x50cm-foreks-ayakli-pano.pdf

Tasarım dosyalarınızı, ürünü sepete attıktan sonra (Pdf, psd, ai) formatlarında sitemize yükleyebilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır.

Güvenli AlışverişBütün Yerli Kredi Kartlarına Taksit


Doğru Baskı


Sorunsuz İletişim